MANEUL EL TİPİ ÇEMBER MAKİNESİ

MANEUL EL TİPİ ÇEMBER MAKİNESİ

MANUEL EL TİPİ ÇEMBERLEME MAKİNESİ 10 mm ve 19 mm ölçüler arasındaki Tekstil ve Kompozit çemberlerde manuel olarak bukle toka yardımı ile gerdirme amaçlı kullanılmaktadır. Polyester PET Çemberleme, tüm plastik çemberleme malzemelerinin en sert olanıdır. Çünkü PET Çember yüksek mukavemet sağlamaktadır. Bu nedenle ağır yükler için sık sık kullanılmaktadır.

Firmamız tarafından Türkiye piyasasına sunulan UYG-22 model mekanik gerdirme aparatlarının kullanımı ve teknik detayları hakkında daha ayrıntılı bilgiyi Müşteri Temcilcilerimizden alabilirsiniz.

UYG-22 model mekanik gerdirme aparatları ile ilgili satış sonrası destek ve yedek parça temini, teknik servis hizmeti firmamız sağlanmakta olup, firmamızı arayarak yedek parça temin edebilir ve teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Mekanik Gerdirme Aparatlarımızın diğer modelleri için aşağıdaki modelleri inceleyebilir veya işinize en uygun mekanik gerdirme aparatını seçebilmek ve karar verebilmek için bizden teknik destek alabilirsiniz. Uygar Çemberleme Sistemleri olarak yılların bilgi ve birikimi ile hizmetinizdeyiz.

0532 675 74 28