Hakkımızda

Uygar Çember, yıllarca bu sektörde hizmet vermiş genç ve dinamik bir ekip tarafından kurulmuştur. Amacımız, aynı işi yapan diğer firmalardan farklı bir çalışma anlayışı içerisinde olmaktır. Sektörümüze yeni ve profesyonel bir soluk kazandırmayı hedefliyoruz. Müşteri taleplerini ve rakiplerin gelişimini sürekli izleyerek çalışma stratejimizi belirliyoruz. Hızlı değişim gösteren iş çevresinde müşteri tatmini ve devamlılığını sağlayacak ürün ve hizmet üretiminde ileri teknolojinin avantajlarını kullanmayı ilke edinen firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Satış sonrası gelişmeleri takip ederek paylaşımlarda bulunarak, ilgilenmenin ötesinde beraber düşünmeyi ve paylaşmayı seçerek, mevcut ve potansiyel kullanıcılarının taleplerini tespit etme çalışmalarını aralıksız sürdürmekteyiz. Bu talepler doğrultusunda ‘’ürün ve yüksek kalitede hizmet’’ çalışmalarına yön vermekteyiz. Dünden bugüne, bugünden yarına uzanan yolda çizgimizi kaybetmeden hedeflerimize koşmaktayız. Hızla değişen teknolojinin yakından takibinin ülkemiz için olan önemini biliyor ve başarı için hedef, hedef için ise çok çalışmanın gerektiğine inanıyoruz.

Ürünlerimiz arasında, Polipropilen Çemberler, Polyester Çemberler, Çelik Çemberler, Polyester Tekstil ve Kompozit Çemberler, Mekanik Gerdirme Aparatları, Şarjlı Çemberleme Makineleri, Çelik Çember Makineleri, Havalı Çemberleme Makineleri, Yarı Otomatik Çemberleme Makineleri, Otomatik Çemberleme Makineleri, Elektrikli Zımba Tabancası, Havalı Zımba ve Çivi Tabancası, Nagayama T-Somun ve Diğer Somun Çeşitleri, Tırnaklı Çakma Somun, Tırnaklı Ağaç Somun, Kaynak Somun, Tablalı Somun Nagayama Somun Çakma ve Perçinleme Makinası, C-Ring, Hog Ring, Döşeme Kancası, Poşet Ağzı Bağlama Klipsleri, Çember Tokaları, Bobin Taşıyıcıları, Köşebentler, Plastik Köşe Koruyucuları vb. bulunmaktadır.

Bu konuda bizlere katacağınız değerler ve bizlere vereceğiniz destek için şimdiden teşekkür ederiz.

 

0532 675 74 28